قیمت مسکن، اجاره بها و خودرو در آگهی های آنلاین امروز سه شنبه 11 خرداد

به گزارش وبلاگ پاسارگاد، آگهی های آنلاین این روز ها رونق خوبی پیدا نموده اند و بسیاری از معاملات به یاری همین آگهی ها صورت می گیرد. در این گزارش آخرین عدد و رقم های مربوط به آگهی های مسکن و اجاره خانه را در محله های غربی تهران و منطقه ها مختلف اهواز و بعلاوه خودرو های صفرکیلومتر و کارنموده را آنالیز می کنیم؛ آگهی هایی که طی 10 روز گذشته در سایت دیوار منتشر شده اند.

قیمت مسکن، اجاره بها و خودرو در آگهی های آنلاین امروز سه شنبه 11 خرداد

میانه قیمت مسکن در محله های غربی تهران

میانه قیمت یک مترمربع آپارتمان مسکونی دو تا پنج سال ساخت، حوالی مرزداران واقع در شمال غرب مرکز 53 میلیون و 849 هزار تومان است. این رقم در تهرانسر که در جنوب غرب تهران واقع شده است، به 25 میلیون و 142 هزار تومان می رسد. اگر دو نفر در این دو منطقه اقدام به خرید آپارتمان های 80 متری نمایند، اختلاف معاملات آن ها از دو میلیارد و 200 میلیون تومان بیشتر می گردد.

متسوط هزینه اجاره نشینی در غرب تهران

مستاجران منطقه استاد مشخص حوالی میدان آزادی، برای اجاره کامل یک آپارتمان 80 متری، ماهانه هشت میلیون و 160 هزار تومان می پردازند. با دو برابر این بودجه می گردد در سازمان برنامه چنین آپارتمانی را کرایه کرد. اما اختلاف نرخ اجاره نشینی بین مرزداران و استاد مشخص، بیشتر از سه برابر است.

میانه قیمت مسکن در منطقه ها مختلف اهواز

میانه قیمت یک متر مربع آپارتمان مسکونی دو تا پنج سال ساخت در محله کیانپارس اهواز، به 20 میلیون و 196 هزار تومان رسیده است. محله ای که از منطقه ها اعیان نشین اهواز محسوب می گردد. اما قیمت ها در منطقه کوی مهدیس تا سه برابر مقرون به صرفه می گردد. کوی مهدیس جنوب شرق کلان شهر اهواز واقع شده و به طور میانه هر مترمربع آپارتمان مسکونی در این منطقه شش میلیون و 316 هزار تومان قیمت دارد.

هزینه اجاره نشینی در منطقه ها مختلف اهواز

هزینه اجاره هر مترمربع آپارتمان مسکونی در محله تازه تاسیس گلستان اهواز، 48 هزار تومان است. این رقم برای منطقه پردیس، واقع در جنوب غرب شهر، تا 21 هزار تومان کاهش پیدا می نماید. تفاوت هزینه اجاره کامل آپارتمان های 80 متری در این دو منطقه، ماهانه دو میلیون و 160 هزار تومان خواهد بود.

خودرو های صفرکیلومتر 600 میلیونی تا 1/2 میلیاردی بازار

هیما S7 به طور میانه در روز های گذشته 660 میلیون تومان قیمت گذاری شده. محصول شاسی بلندی که به وسیله ایرانخودرو مونتاژ می گردد. اما اگر بودجه شما برای خرید خودرو به یک میلیارد تومان می رسد، می توانید روی تویوتا پریوس دست بگذارید.

خودرو های دست دوم بیشتر از 500 میلیون تومان

کیاسراتو صفرکیلومتر، محصول مونتاژشده شرکت خودروسازی سایپا، این روز ها تقریبا 800 میلیون تومان خرید و فروش می گردد. اگر دنبال مدل دست دوم این خودرو هستید، با 630 میلیون تومان می گردد کیاسراتو سال 97 را با کارکرد بیشتر از 10 هزارکیلومتر بخرید.

منبع: فرارو

به "قیمت مسکن، اجاره بها و خودرو در آگهی های آنلاین امروز سه شنبه 11 خرداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت مسکن، اجاره بها و خودرو در آگهی های آنلاین امروز سه شنبه 11 خرداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید